Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Palīdzēsim maziem un vidējiem uzņēmumiem ievērot patērētāju tiesības! 26.10.2018.

Eiropas patērētāju organizācija (BEUC) sadarbībā ar Eiropas Amatnieku, mazo un vidējo uzņēmumu asociāciju (UEAPME), radīja apmācību programmu "Consumer Law Ready", kas ir īpaši pielāgota maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) no Eiropas. Apmācības norisināsies viesnīcā "Zemgale", Skautu iela 2, Jelgavā.  Programmas radīšanu finansēja Eiropas komisija ar mērķi apmācīt (Lasīt visu)

 
 
Nobīsties Jelgavā 18.10.2018.

Jau sešpadsmito gadu pēc kārtas, tuvojoties Helovīniem 26. oktobrī, Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs, sadarbībā ar biedrību ''Remoss'' un orientēšanās klubu ''Alnis'', rīkos piedzīvojumu orientēšanās sacensības jauniešiem 'Nobīsties Jelgavā 2018''. Arī šogad sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu (Lasīt visu)

 
 
Kādu Eiropu vēlies redzēt nākotnē? #ManaEiropa 18.10.2018.

Kādu Eiropu vēlies redzēt nākotnē? #ManaEiropa Tavs viedoklis ir svarīgs - nāc un izsakies jau nākamnedēļ! Jelgavā, 26.10.2018. plkst.15.00, Jelgavas novada domē, pirmā stāva lielajā zālē (Pasta iela 37). Diskusiju laikā saņemtie priekšlikumi tiks ietverti ziņojumā “Kā Latvijas iedzīvotāji redz Eiropas nākotni”, kurš tiks iesniegs Ārlietu ministrijai. Savukārt šis ziņojums tiks ņemts (Lasīt visu)

 
 
Slāvu etnisko kultūras vērtību saglabāšana un popularizēšana! 17.10.2018.

Slāvu kultūras biedrība "Rodņik" projekta "Slāvu etnisko kultūras vērtību saglabāšana un popularizēšana mazākumtautību integrēšanai sabiedrībai" ietvaros, kuru biedrība īsteno ar Zemgales NVO Centra un Kultūras ministrijas finansiālo atbalstu, visus interesentus aicina uz projektā paredzētajiem pasākumiem, kas palīdzēs izprast Slāvu etnisko kūltūru caur (Lasīt visu)

 
 
LM organizē konferenci Iekļaujošs dizains 2018: ''Domā, plāno, veido ikvienam'' 17.10.2018.

Šī gada 18. oktobrī Labklājības ministrija organizē konferenci Iekļaujošs dizains 2018: domā, plāno, veido ikvienam. Konference pulcēs dalībniekus no dažādām valstīm un nozarēm un norisināsies Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, LV-1423 (www.lnb.lv). Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu uz konferenci, kuras mērķis ir apvienot ekspertus no Baltijas un (Lasīt visu)

 
 
Seminārs pārtikas amatniekiem 17.10.2018.

Aicinām uzņēmējus uz semināru 24. oktobrī plks.12.00 Jelgavas pils Sudraba zālē. Būs iespēja prezentēt sevi, savu uzņēmumu, rast domubiedrus, uzzināt par starptautisko datu bāzi, kurā tiek iekļauti agrobiznesa uzņēmēji/pārtikas produktu ražotāji un pārstrādātāji,kā arī potenciālie praktikanti no Itālijas, Spānijas, Slovākijas un Latvijas. Pieteikumus gaidām līdz 20. oktobrim. Kontaktinfo: (Lasīt visu)