Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Apmaiņas skolēna uzņemšana – starptautiska pieredze tepat Latvijā! 07.06.2018.

Vidusskolēnu apmaiņas organizācija YFU Latvija aicina pieteikties viesģimenes apmaiņas skolēniem no Vācijas, Šveices un Igaunijas.Vasaras beigās Latvijā ieradīsies skolēni no Vācijas, Šveices un Igaunijas. Viņi turpmāko apmaiņas laiku aizvadīs, dzīvojot viesģimenēs un apmeklējot vietējo skolu, lai iepazītu mūsu zemes kultūru un valodu. ''Šobrīd meklējam kopumā 10 ģimenes, kuras (Lasīt visu)

 
 
Aicinām pieteikties atbalstam 06.06.2018.

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātēs ''Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība", "Ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību dažādošana" un "Tūrisma aktivitāšu veicināšana" Trešās kārtas pieejamais publiskais finansējums: 1.1.  aktivitātēm "Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību (Lasīt visu)

 
 
Projekts ''Maziem mirkļiem ir liela nozīme'' 05.06.2018.

Biedrības ''Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība'' Jelgavas nodaļa 2018.gada jūnijā īsteno Zemgales NVO projektu programmas projektu ''Maziem mirkļiem ir liela nozīme'', līguma Nr.01/KMS, ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra finansiālo atbalstu. Projekta mērķis ir veicināt un stiprināt vispusīgu izpratni un sadarbību starp dažādām paaudzēm (Lasīt visu)

 
 
Trešdien 18.00 Eiropas kino kokteilis kinoteātrī ''Kino Bize'' 29.05.2018.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā ielūdz uz ''Eiropas kino kokteili» 30. maijā plkst. 18:00 kinoteātrī ''Kino Bize'' Elizabetes ielā 37. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja noskatīties īsfilmu kino festivāla "2ANNAS" rīkotāju izvēlētas, festivālu nominācijām un balvām bagātas filmas, gan īpaši #EUandMe kampaņai veidotas īsfilmas. Savu dalību pasākumā (Lasīt visu)

 
 
Biedrības ''ESI LABS'' aicina uz Eiropas Brīvprātīgā darba sarunu vakaru 24.05.2018.

Eiropas Brīvprātīgā darba sarunu vakarā 28.maijā pl. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā stāstīsim par šobrīd aktuālākajiem EBD projektiem, to veidiem un tavām iespējām tiem pieteikties. Runāsim par to, kas nosaka kandidāta atbilstību kādam noteiktam projektam, ko neaizmirst pieminēt motivācijas vēstulē? Kā arī uzzināsi, kas ir tās lietas, bez kurām nevar doties EBD, piemēram (Lasīt visu)

 
 
Projekts - "Valoda. Kultūra. Integrācija" 17.05.2018.

RDC ''Svētelis'' 2018.gadā no aprīļa – septembrim īsteno Zemgales NVO projektu programmas projektu Līguma NR.02/KMS, ''Valoda. Kultūra. Integrācija'',  ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra finansiālo atbalstu. Projekta mērķis ir veicināt pilsoniskās līdzdalības formu stiprināšanu, diskriminācijas mazināšanu, interešu aizstāvības prasmju attīstību, (Lasīt visu)