Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Ikvienam ir tiesības dzīvot sabiedrībā, nevis institūcijās 12.04.2018.

Labklājības ministrijai būtiski jāuzlabo uzraudzības darbs, veidojot sistēmu, lai cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem un bērni ar funkcionāliem traucējumiem varētu dzīvot sabiedrībā, nevis institūcijā. Pašlaik sistēmas izveide kavējas par gandrīz diviem gadiem, kas rada bažas, vai līdz 2023. gadam izdosies sasniegt sākotnējās ieceres un nodrošināt iespēju 3400 bērniem ar (Lasīt visu)

 
 
NVO spora spēles 11.04.2018.

Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2018.gada 29.aprīlī plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a). Sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus, sākot no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu ģimenes locekļus, draugus, atbalstītājus un (Lasīt visu)

 
 
Sociālās uzņēmējdarbības forums 2018 11.04.2018.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un Fonds atvērtai sabiedrībai ''DOTS'' ielūdz Jūs uz “Sociālās uzņēmējdarbības forumu 2018” šī gada 16.maijā plkst.9:00 ''RISEBA'' Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Šī gada Foruma tēma - INVESTĪCIJU PIESAISTE. Pievienojieties, lai izzinātu visu par investīcijām, diskutētu un kopā meklētu idejas, kādam ir jābūt sociālajam (Lasīt visu)

 
 
"OTRĀS ELPAS" stipendiju konkurss 10.04.2018.

Līdz 30.aprīlim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu ''Otrā Elpa'' 2018.gada otrajam sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3’000,- Eur lielu finansiālo atbalstu. Ja TEV un tavai organizācijai ir projekta ideja, kuras mērķis ir: sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšana; vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; (Lasīt visu)

 
 
Zemgales Projektu Programma 2018. 09.04.2018.

Šī gada 6. martā Zemgales NVO Centrs izsludināja Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Līdz projekta pieteikuma termiņam (5. aprīlis) saņemti 34 projektu pieteikumi. (Lasīt visu)

 
 
LM izsludina konkursu bērnu tiesību aizsardzības un vardarbības prevencijas jomā 01.04.2018.

Labklājības ministrija (LM) aicina pašvaldības un nevalstiskās organizācijas no 23. marta līdz 6. aprīlim piedalīties projektu konkursā bērnu tiesību aizsardzības un vardarbības prevencijas jomā. Projekta konkursa mērķis ir bērniem, īpaši pirmsskolas un sākumskolas vecumā, un speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar bērniem (pedagogi, sociālie pedagogi, sociālie (Lasīt visu)