Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Jauniešu forums "Mēs radām Jelgavas novadam" 22.03.2018.

Projekta “Jaunieši Jelgavas novadam” 29.martā laikā notiks jauniešu forums “Mēs radām Jelgavas novadam”. Tā mērķis ir pulcēt kopā Jelgavas novada jauniešus (13-25 gadi), jaunatnes darbiniekus un vietējo lēmējvaru, lai kopā radītu priekšlikumus par tēmām, kas jaunatnes jomā ir prioritātes. Pasākuma norises vieta Jelgavas novada dome, lielā zāle. Dalībnieku pieteikšanās: ŠEIT (Lasīt visu)

 
 
Patērētāji aicina lauksaimniekus un ražotājus kopīgi cīnīties par OIK atcelšanu 16.03.2018.

Elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponente (OIK) ir kļuvusi par ārkārtīgi lielu un netaisnīgu slogu daudzām elektroenerģijas patērētāju grupām, tādēļ Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) aicina lauksaimniekus, ražotājus un citus uzņēmējus apvienot spēkus un kopīgi cīnīties par šī maksājuma atcelšanu. Šodien Eiropas Savienības mājā Rīgā LPIAA rīkoja Starptautiskajai (Lasīt visu)

 
 
Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus aicina uz Tradīciju dienu Latvijas Etnogrāfiskajā br 13.03.2018.

Lai iepazīstinātu Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus ar Latvijas kultūru un gadskārtu tradīcijām, 2018. gada 1. aprīlī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' ietvaros notiks Tradīciju diena. Tajā aicināti piedalīties trešo valstu valstspiederīgie un imigranti - projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' dalībnieki no Rēzeknes, Jelgavas, Daugavpils, Liepājas un Rīgas. (Lasīt visu)

 
 
Starptautiskajai Patērētāju dienai veltīts seminārs 13.03.2018.

Katru gadu 15. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā patērētāju diena ar mērķi pievērst uzmanību patērētāju interešu un tiesību ievērošanai un pieprasīt šo tiesību ievērošanu un aizsardzību. Šogad Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) Starptautiskās patērētāju dienas kontekstā esam aicinājuši patērētāju interešu aizstāvības tīkla organizācijas (Lasīt visu)

 
 
ES mājā nodarbība par pārdošanu digitālajās platformās 12.03.2018.

Aicinām topošos un esošos uzņēmējus, kas vēlas uzsākt savu ražojumu pārdošanu internetā, 20. martā no plkst. 15 līdz 18 apmeklēt bezmaksas nodarbību ''Kā sākt pārdot digitālajās platformās? Etsy piemērs''. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Lai efektīvi izmantotu interneta platformas savu izstrādājumu pārdošanai, nepieciešamas labas digitālās prasmes. (Lasīt visu)

 
 
Finansējums Latvijas simtgades idejām Zemgalē 05.03.2018.

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar LR Kultūras ministriju izsludina Zemgales NVO Projektu Programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Kopā 2018.gada konkursam pieejami 24 000 EUR, kas sadalīti 3 jomu atbalstam: (Lasīt visu)