Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Pievienojies mums
Zemgales NVO Centrs piedāvā vairākas iespējas, kā pievienoties mūsu komandai. Svarīgākais, ka esi gatavs/-a sevi attīstīt, iegūt jaunu pieredzi un kopā veidot jaunas iniciatīvas un projektus. Zemāk apskaties piedāvātās iespējas no mūsu puses. Ja Tev ir sava ideja, ziņo - esam atvērti jaunām idejām!

Brīvprātīgais
Iespēja iegūt pieredzi pasākumu organizēšanā, vietējos un starptautiskos pasākumos un aktivitātēs, projektu plānošana, rakstīšana un izvērtēšana, nevalstiskās organizācijas vides iepazīšana. Galvenais, ka esi ar vēlmi uzzināt vairāk un gatavs/-a darboties!

Prakse
Universitātē, koledžā vai skolā Tev ir nepieciešams iziet praksi kādā no uzņēmumiem vai organizācijām? Iepazīsties ar Zemgales NVO Centra darbību. Ja mēs atbilstam taviem kritērijiem un mūsu darbi saskan ar tavu studiju tematiku, sazinies ar mums - iespējams atrodam labu kontaktu prakses nodrošināšanā.

Stažieru skola
Reizi gadā Zemgales NVO Centrs izsludina pieteikšanos uz stažieru skolu (personības attīstība un prakses iegūšanas apmācības). Apmācības norisinās ar neformālās izglītības metožu palīdzību un tās ir balstītas uz personības attīstību. Stažieru skolas laikā dalībnieki apgūst laika menedžmenta, projektu rakstīšanas, saskarsmes un komunikācijas iemaņas. Lai uzzinātu par pieteikšanos šī gada stažieru skolai, seko līdzi Jauniešu iespēju ziņu lapai Eurodesk.