Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Projekts noslēdzies - aktivitātes turpinās 29.11.2016.

Jelgavas Pensionāru biedrība no 2016. gada 1. jūlija līdz 2016. gada 30. novembrim īstenojusi projektu, ''Tālāk, augstāk, labāk....Jelgavas seniori turpina'', ko finansē nodibinājums ''Borisa un Ināras Teterevu fonds''. Projekta mērķis: atjaunot biedrības materiāli tehnisko bāzi, uzlabot sadzīvi, veicināt senioru integrāciju un savstarpējo komunikāciju. Projekta realizācijai Biedrība, kā prēmiju par (Lasīt visu)

 
 
Vidusdaugavas e-avīzes novembra numurs 29.11.2016.

Novembrī Jēkabpils NVO resursu centrs turpināja darbu ar brīvprātīgajiem. Šajā numurā ir stāsts gan par tiem, no kuriem Jēkabpils NVO resursu centrs pēc kopīgi labi padarīta darba atvadās, gan arī par jaunu brīvprātīgo no Francijas, kas uzsāk savas aktivitātes. Kā allaž vēsta arī par Vidusdaugavas reģiona NVO aktualitātēm, pasākumiem, projektu iespējām, kā arī iezīmē gaidāmos (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas biedrība saņem Ziemeļu ministru padomes projektu kvalitātes balvu 29.11.2016.

24. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Ziemeļu ministru padomes NORDPLUS 2012-2016 programmas projektu kvalitātes balvas ''Ziemeļu gaisma 2016'', tādējādi izsakot pateicību Nordplus projektu īstenotājiem par kvalitatīvi un atbildīgi izstrādātiem un īstenotiem projektiem. Nominācijā ''Labākais 2012.-2015.gada projekts Pieaugušo apakšprogrammā'' (Lasīt visu)

 
 
ES valstu jaunatnes jomas ministri piedalās debatēs par jauniešu politisko līdzdalību 21.11.2016.

21.-22. novembrī  Briselē vienkopus tiekas 28 Eiropas Savienības (ES) valstu jaunatnes jomas atbildīgie ministri, lai augsta līmeņa politiskajā debatēs diskutētu un apspriestu jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanas iespējas. Latviju debatēs pārstāv Izglītības un Zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. 22. novembrī no plkst. 09:30 līdz 17:30, ES Izglītības, jaunatnes, (Lasīt visu)

 
 
LAST CALL ''Erasmus jaunajiem uzņēmējiem'' 22.11.2016.

Jūs esat nolēmis dibināt savu uzņēmumu vai nesen uzsācis uzņēmējdarbību? Jūs sev vaicājat ''Vai man izdosies?'' Tādā gadījumā ''Erasmus jaunajiem uzņēmējiem'' Jums ir tieši laikā! Piedāvājam laika posmā decembris - janvāris doties mēneša ilgā mobilitātē programmā Erasmus Jaunie Uzņēmēji. Te galvenais, lai ir biznesa ideja reālā un varbūt jau pat darbība sākta. Lūdzu apskatiet (Lasīt visu)

 
 
Piesakies jauniešu NVO Ziemas SaSpēlei! 23.11.2016.

Aicinām LJP dalīborganizācijas, jaunatnes organizāciju vai organizāciju, kas strādā ar jauniešiem, pārstāvjus un ikvienu jaunieti (jo īpaši LJP SD vēstnieku un Projektu iniciatīvu dalībniekus), piedalīties Jauniešu NVO Ziemas SaSpēlē! Nāc viens un iegūsti jaunus draugus! Nāc ar draugiem un izdzīvojiet jaunu pieredzi! Nāc un piedzīvo Prāta, Dvēseles un Ķermeņa  Ziemas SaSpēli! (Lasīt visu)